Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011

Oddílové tabulky za rok 2011 zde.

Krajské tabulky za rok 2011 zde.

Výsledky Běžeckého poháru Kraje Vysočina 2011 zde.

Konečné výsledky Chotěbořského běžeckého poháru zde.

 

31. 12. Silvestrovský běh, Jihlava

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

26. 12. Štěpánský běh, Čáslav

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

11. 12. Malá cena Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

Fotografie zde. Video zde.

 

7. 12. Vyhodnocení nejlepších sportovců Kraje Vysočina.

Komentář a fotografie zde.

 

4. 12. Čachoťák, Chotěboř

Výsledky zde.

Fotografie od p. Málka zde.

 

24. 11. Výsledky šplhu zde.

 

24. 11. Fotografie zde a videa z tréninku zde.

Videa i fotografie pořídil p. Michal.

Nově můžete navštívit náš kanál na youtube zde.

 

13. 11. MC Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

23. 10. VC Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

16. 10. Pettirgo, Itálie

Lada Nováková si vedla výborně i druhý den v závodě žen na 4 km. Doběhla jedenáctá z 65 závodnic v čase 14:23 min. Mezi juniorkami skončila  na třetím místě.

 

15. 10. Biella, Itálie

Lada Nováková se umístila pátá na 1 míli v silničním závodě žen časem 5:17 min.

 

15. 10. Běh Šeptouchovem, Ledeč nad Sázavou

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

12. 10. Bernard cup, Humpolec

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

9. 10. Mezikrajové pětiutkání 2011 (Dolní Bavorsko – Horní Rakousko – Dolní Rakousko – Kraj Vysočina – Jižní Čechy), Tábor

Výsledky zde. Fotografie převzaté ze stránek Třebíče zde.

 

2. 10. KP v přespolním běhu, Nové Město na Moravě

Výsledky zde.

 

1. 10. Finále KP družstev Vysočiny, ml. žactvo, Třebíč

Výsledky zde.

 

29. 9. Středoškolské hry, Jihlava

Zúčastnil se i náš juniorský atlet Miroslav Vysoudil. Na 400 m doběhl druhý ve výborném os. rekordu 52:50 sec.

 

28. 9. Svatováclavská Malá cena Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

25. 9. MČR v silničním běhu, Běchovice

Výsledky zde.

Další fotografie od pana Jaroslava Málka jsou zde.

 

25. 9. Humpolec OPEN, Humpolec

Výsledky zde.

 

18. 9. 4. kolo KP družstev ml. žactva, Velké Meziříčí

Výsledky zde.

 

11. 9. 4. kolo KP přípravek, Humpolec

Výsledky ze stránek Jihlavy zde.

Internetové stránky Humpolce zde. Fotografie zde.

 

11. 9. 4. kolo přípravek, Humpolec

Internetové stránky Humpolce zde. Fotografie zde.

 

10., 11. 9. MČR mužů a žen do 22 let na dráze, Písek

Výsledky zde.

 

10. 9. Finále KP Vysočiny družstev st. žáků a st. žákyň, Pacov

Výsledky zde.

 

6. 9. Křišťálový kilometr, Chotěboř

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

31. 8. MC Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

28. 8. 4. kolo II. ligy mužů a žen, Praha

Výsledky zde.

 

27. 8. Veteraniáda, Pardubice

Oštěp: 2. J. Doucha - 46,90 m. 

 

20. 8. VC Jihlavy, Jihlava

Výsledky zde.

 

13. 8. VC Pacova ve vícebojích, Pacov

Pětiboj ml. žákyň: Zvítězila T. Šimůnková výkonem 1578 bodů, přestože patří ještě věkem do přípravky. Vytvořila oddílový rekord kat. 10-11 let. 

Výsledky zde.

 

17. 7. Běh okolo přehrady, Chotěboř

Výsledky zde.

 

13. 7. Malá cena Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

9. 7. Cena Pacova v hodu diskem, Pacov

Výsledky zde. Fotografie převzaté od Pacova zde.

 

2., 3. 7. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Brno

Výsledky zde.

 

29. 6. Mezistátní utkání juniorů a juniorek ČR - Chorvatsko - Maďarsko - Slovinsko, Osijek, Chorvatsko

Výsledky zde.

 

26. 6. Běh Chotěbořskem, Chotěboř

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

26. 6. 3. kolo II. ligy mužů a žen, Praha

Výsledky zde. Fotografie převzaté od Pacova zde.

 

22. 6. Slatiňany, Malá cena Monaka

Výsledky zde.

 

21. 6. Víceboj přípravek, Čáslav

Fotografie zde. Výsledky zde.

 

18., 19. 6. MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

na dráze, Ostrava

Výsledky zde.

 

19. 6. KP Vysočiny starších žáků, staršíchžákyň, mladších žáků a mladších žákyň nadráze, Třebíč

Výsledky zde.

 

9. 6. a 13. 6., 12minutový běh

Výsledky zde.

 

12. 6. 3. kolo KP Vysočiny družstev ml. žáků a ml. žákyň, Jihlava

Výsledky zde.

 

11. 6. 3. kolo KP Vysočiny družstev, dospělých, dorostu, st. žáků a st. žákyň, Nové Město na Moravě

Výsledky zde.

 

5. 6. 2. kolo KP Vysočiny družstev, ml. žáků a ml žákyň, Nové Město na Moravě

Výsledky zde.

 

4. 6. 2. kolo II. ligy mužů a žen, Pacov

Výsledky zde.

 

28. 5. KP open - muži, ženy, dorost, Jihlava

Výsledky zde.

 

24. 5. Trojka na dráze, Chotěboř

Výsledky zde.

 

22. 5.  1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev ml. žákyň a ml. žáků, Pacov

Výsledky zde.

 

21. 5.  1. kolo II. ligy mužů a žen, Klatovy

Výsledky zde.

 

18. 5. Malá cena Monaka, Slatiňany

Výsledky zde.

 

8. 5. 1. kolo přípravky, Velké Meziříčí

Výsledky zde.

 

8. 5. Přespolní běh Rozálka, Ústí nad Orlicí

Jana a Tereza Šimůnkovy běžely v jedné kategorii. Tereza zvítězila a mladší Jana doběhla šestá.

 

7. 5. Přespolní běh, Třešť

Sestry Jana a Tereza Šimůnkovy vyhrály závod ve svých kategoriích.

 

7. 5. 2. kolo KP družstev dospělých, dorostu a žactva, Třebíč

Výsledky zde.

 

1. 5. Běh městskými sady, Polička

Ve svých kategoriích dosáhly sestry Šimůnkovy výborných výsledků. 1. Tereza, 2. Jana.

Fotografie oddílu Nového Města n. M. zde.

 

30. 4. Mezinárodní kros, Brig, Švýcarsko

Za náš oddíl se zúčastnila Lada Nováková a v závodu zvítězila.

 

30. 4. 1. kolo KP Vysočiny dospělých, dorostu, juniorů a žactva, Jihlava

Výsledky zde.

 

30. 4. Běh daňčí oborou, Nížkov

Výsledky zde. Fotografie zde. A další fotografie zde.

 

24. 4. Běh městem Jarmily Kratochvílové, Golčův Jeníkov

Lidového běhu se zúčastnilo 38 brodských atletů i jejich rodičů. Orientační pořadí v první pětadvacítce: 2. L. Nováková, 5. Č Musil, 6. L. Mottl, 7. Z. Beránková, 15. J. Novák, 16. Mottl st., 25. A. Fialka.

Fotografie zde.

 

20. 4. Malá cena Monaka, Slatiňany 

Výsledky zde.

 

16. 4. O pohár století, Pacov

Výsledky a fotografie zde.

 

10. 4. Korunou za korunu, Nové Město na Moravě

Výsledky zde.

 

3. 4. Silniční běh, Čapkovy domky, Chotěboř

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

31. 3. 12minutový běh

Výsledky zde.

 

27. 3. Běh Lorenzovými sady, Třebíč

Výsledky zde.

 

27. 3. Běh Sady Vodranty, Čáslav

Fotografie zde. Výsledky zde.

 

19. 3. MČR v přespolním běhu, Prostějov

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

27. 2. MC Monaka, Slatiňany.

Výsledky zde.

 

26. 2. - 27. 2. MČR juniorů a juniorek, Praha

Výsledky zde.

 

13. 2. Městská desítka, Chotěboř

Fotografie zde. Výsledky zde.

 

16. 1. KP v hale, Praha - Strahov

Výsledky zde. Fotografie zde.

 

9. 1. Silniční běh, Chotěboř

Výsledky zde. Fotografie zde.