Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medaile z ČSR, ČR

1978

2. místo  Dolní Jaromír (nar. 1964), 150 m žáci (18,0 sec.)

2. místo  Dolní Jaromír, koule 4kg žáci (13,48 m)

3. místo  Dolní Jaromír, 60 m žáci (7,5 sec.)

3. místo  Pacasová Milena (nar. 1964), přespolní běh žákyně

 

1979

1. místo  Dolní Jaromír, 100 m mladší dorostenci (11,2 sec.)

1. místo  Dolní Jaromír, 200 m mladší dorostenci (23,2 sec.)

3. místo  Tůma Tomáš (nar. 1962), 800 m starší dorostenci (1:57,9 min.)

3. místo  štafeta 4x400 m muži (Polák Jaromír /nar. 1959/, Vogal Zdeněk /nar. 1958/, Dolní Jaromír, Tůma Tomáš) (3:32,7 min.)

 

1980

1. místo  Tůma Tomáš, 800 m starší dorostenci, hala (1:55,6 min.)

2. místo  Tůma Tomáš, 800 m starší dorostenci (1:54,1 min.)

2. místo  Dolní Jaromír, 100 m mladší dorostenci (11,2 sec.)

2. místo  Dolní Jaromír, 200 m mladší dorostenci (22,6 sec)

2. místo  Miloslava Krejčová (nar. 1964), 800 m mladší dorostenky (2:20,2 min.)

 

1981

2. místo  Panáčková Vladislava (nar. 1965), 800 m mladší dorostenky, hala (2:23,4 min.)

3. místo  Švecová Šárka (nar. 1967), 300 m žákyně (42,8 sec.)

 

1982

1. místo  Panáčková Vladislava, 800 m starší dorostenky ( 2:18,2 min.)

1. místo  Švecová Šárka, 400 m mladší dorostenky (59,3 sec.)

1. místo  Kadlecová Daniela (nar. 1968), 600 m žákyně (1:38,8 min.)

3. místo  Vanžurová Veronika (nar. 1965), 1500 m starší dorostenky (4:57,0 min.)

3. místo  Matějková Iveta (nar. 1966), 400 m mladší dorost, hala (60,2 sec.)

 

1983

1. místo  Tichá Helena (nar. 1971), 600 m žákyně (1:36,15 min.)

1. místo  Kadlecová Daniela, 200 m mladší dorostenky (25,0 sec.)

1. místo  Panáčková Miroslava (nar. 1968), 800 m mladší dorostenky (2:25,3 min.)

 

1984

1. místo  Tichá Helena, přespolní běh žákyně

1. místo  Tichá Helena, 800 m žákyně (2:19,2 min.)

1. místo  Kadlecová Daniela, 200 m mladší dorostenky (25,4 sec.)

2. místo  Panáčková Miroslava, 800 m mladší dorostenky, hala (2:23,92 min.)

2. místo  Panáčková Miroslava, 1500 m mladší dorostenky (4:49,0 min.)

3. místo  Kuchtová Miroslava (nar. 1970), 300 m žákyně (43,2 sec.)

 

1985

1. místo  Kuchtová Miroslava, 400 m mladší dorostenky (57,3 sec.)

1. místo  Kadlecová Daniela, 200 m starší dorostenky (25,0 sec.)

2. místo  Kuchtová Miroslava, 100 m mladší dorostenky (12,6 sec.)

2. místo  Kadlecová Daniela, 200 m starší dorostenky, hala (25,43 sec.)

 

1986

1. místo  Kuchtová Miroslava, 400 m mladší dorostenky (58,4 sec.)

1. místo  Kadlecová Daniela, 400 m starší dorostenky, hala (56,18 sec.)

1. místo  Hejkalová Lenka (nar. 1972), 800 m žákyně (2:22,1 min.)

1. místo  Michálek Roman (nar. 1972), 300 m žáci (38,6 sec.)

3. místo  Kuchtová Miroslava, 100 m mladší dorostenky (12,4 sec.)

3. místo  Slanina Marián (nar. 1972), 800 m žáci (2:09,6 min.)

 

1987

1. místo  Kubátová Lenka (nar. 1971), 1500 m mladší dorostenky, hala (4:48,3 min.)

1. místo  Kubátová Lenka, přespolní běh mladší dorostenky

1. místo  Michálek Roman, 400 m mladší dorostenci (52,2 sec.)

3. místo  Kubátová Lenka, 1500 m mladší dorostenky (4:45,72 min.)

 

1988

1. místo  Michálek Roman, 400 m mladší dorostenci (50,2 sec.)

2. místo  Michálek Roman, 400 m mladší dorostenci, hala (50,38 sec.)

3. místo  Kubátová Lenka, přespolní běh starší dorostenky

 

1989

3. místo  Kubátová Lenka, přespolní běh starší dorostenky

 

1990 - medaile z ČR

3. místo  Mühlfait Antonín (nar. 1968), 1500 m dospělí, hala (3:56,65 min.)

3. místo  Macek Jiří (nar. 1977), přespolní běh starší žáci

 

1991

2. místo  Michálek Roman, 400 m junioři, hala (50,93 sec.)

 

1992

2. místo  Macek Jiří, přespolní běh starší žáci

 

1. 1. 1993 - vznik samostatné České republiky

1. místo  Brychta Jiří (nar. 1974), 10000 m junioři (32:29,88 min.)

 

V roce 1994 jsme nezískali žádnou medaili

 

1995

1. místo  Štefánek Robert (nar. 1981), 800 m žactvo, hala (2:06,19 min.)

1. místo  Štefánek Robert, přespolní běh žactvo

2. místo  Štefánek Robert, 800 m žactvo, (2:03,17 min.)

 

1996

1. místo  Štefánek Robert, 800 m žactvo, hala (2:04,44 min.)

1. místo  Štefánek Robert, přespolní běh žactvo

1. místo  Štefánek Robert, 800 m žactvo (2:01,15 min.)

2. místo  Štefánek Robert, 1500 m dorost (ještě žák), hala (4:15,08 min.)

 

1997

2. místo  Štefánek Robert, 1500 m junioři (4:09,53 min.)

3. místo  Koreček Slavomír (nar. 1980), 1500 m junioři, hala (4:14,01 min.)

 

V letech 1998 - 2006 jsme nezískali žádnou medaili

 

2007

2. místo  Nováková Lada (nar. 1993), přespolní běh žactvo

2. místo  Nováková Lada, 1500 m žákyně (4:54,24 min.)

 

2008

2. místo  Nováková Lada, 1500 m žactvo (4:56,41 min.)

 

2009

3. místo  Nováková Lada, 1500 m dorost (4:50,48 min.)

3. místo  Nováková Lada, 3000 m dorost (10:38,13 min.)

 

2010

1. místo  Nováková Lada, přespolní běh dorost

2. místo  Nováková Lada, 3000 m dorost, hala (11:00,86 min.)

2. místo  Nováková Lada, 1500 m dorost (4:56,95 min.)

2. místo  Nováková Lada, 3000 m dorost (10:57,84 min.)

 

2011

1. místo  Nováková Lada, 3000 m juniorky (10:14,00 min.)

1. místo  Beránková Zuzana (nar. 1995), 1500 m př. dorostenky (5:33,22 min.)

1. místo  Nováková Lada, silniční běh 10 km juniorky (39:58 min.)

2. místo  Nováková Lada, 5000 m ČR do 22 let, ženy (18:25,89 min.)

2. místo  Nováková Lada, přespolní běh juniorky

2. místo  Nováková Lada, 1500 m juniorky, hala (4:53,56 min.)

3. místo  Nováková Lada, 3000 m juniorky, hala (10:30,86 min.)

3. místo  Nováková Lada, 1500 m juniorky (4:39,74 min.)

3. místo  Dvořák Jiří (nar. 1989), oštěp 800g ČR do 22 let, muži (64,84 m)

 

2012

1. místo  Nováková Lada, 1500 m ženy, hala (4:48,56 min.)

1. místo Nováková Lada, přespolní běh juniorky

1. místo Nováková Lada, 1500 m juniorky, dráha (4:47.25 min.)

1. místo Nováková Lada, 3000 m juniorky, dráha (10:08.29 min.)

2. místo  Nováková Lada, 3000 m juniorky, hala (10:17,97 min.)

2. místo Nováková Lada, 3000 m překážek juniorky, dráha (11:07.98 min.)

2. místo Nováková Lada, 5000 m ženy do 22 let, dráha (17:45.38 min.)

2. místo Nováková Lada, 10 km silnice, juniorky (37:30 min.)

3. místo Nováková Lada, 1500 m ženy do 22 let, dráha (4:37.32 min.)

 

2013

3. místo Nováková Lada, 1500 m ženy, hala (4:41,56 min.)

1. místo Nováková Lada, 1500 m do 22 let, dráha (4:36,06 min.)

1. místo Nováková Lada, 5000 m do 22 let, dráha (17:11,70 min.) 

 

2014

2. místo Nováková Lada, 3000 m ženy, hala (9:50,77 min.)  

3. místo Nováková Lada, přespolní běh ženy

2. místo Nováková Lada, 10000 m ženy, dráha (34:45,01 min.) 

3. místo Nováková Lada, 5000 m ženy, dráha (17:38,60 min.)

2. místo Nováková Lada, 5000 m ženy do 22 let, dráha (17:19,06 min.)

 

2015

3. místo Nováková Lada, 5000 m ženy, dráha (17:27,46)

3.místo Nováková Lada, 1500 m ženy do 22 let, dráha (4:46,78)